Hjem

Velkommen til Ejerforeningen-Enggårdens hjemmeside.

 

Henvendelse angående ejendommen, kan rettes til

Vicevært Anders Sarka på Telefon: 40211498. Mail til ejerforeningen.

 

___________________________Bestyrelsen._____________________

 

Formand Gitte Haustrøm Tlf.60912857

 

Bestyrelsesmedlem Ole S. Jensen Tlf.25180777

 

Bestyrelsesmedlem Søren Bonde Tlf.21450469

 

Suppleant Finn Justesen Tlf.61675967

 

Suppleant Morten Bjerre Tlf.40170101

 

Revision Øernes Revision Tlf.54828780

 

Vicevært Anders Sarka Tlf.40211498.

 

 

Updateret ejerforeningen 22/9 2016